1. Mescalin, Baby - Vitamin C [Official Music Video]

  04:51

  from Louis Scherfig / Added

  31 Plays / / 0 Comments

  Official music video for the first single of the upcoming self-titled album by Mescalin, Baby. enjoy

  + More details
  • DSS- kopalnia "Pilawa Gorna"

   05:13

   from L-kwadrat PR&Multimedia / Added

   230 Plays / / 0 Comments

   Materiał, który przygotowaliśmy dla DSS na Targi Infrastruktura 2012. Grupa DSS, w której jednostką dominującą są Dolnośląskie Surowce Skalne S.A., to największy krajowy producent kruszyw łamanych dla projektów infrastrukturalnych, w tym przede wszystkim do budowy dróg ekspresowych i autostrad. Eksploatowane przez DSS złoże migmatytu i amfibolitu „Piława Górna”, położone na Dolnym Śląsku, jest jednym z największych w Polsce złóż surowca do produkcji kruszywa łamanego.

   + More details
   • DSS- przelot nad kopalnia "Pilawa Gorna"

    05:44

    from L-kwadrat PR&Multimedia / Added

    2,868 Plays / / 0 Comments

    Materiał, który przygotowaliśmy dla DSS na Targi Infrastruktura 2012. Emitowany na położonym płasko na ziemi monitorze. Grupa DSS, w której jednostką dominującą są Dolnośląskie Surowce Skalne S.A., to największy krajowy producent kruszyw łamanych dla projektów infrastrukturalnych, w tym przede wszystkim do budowy dróg ekspresowych i autostrad. Eksploatowane przez DSS złoże migmatytu i amfibolitu „Piława Górna”, położone na Dolnym Śląsku, jest jednym z największych w Polsce złóż surowca do produkcji kruszywa łamanego.

    + More details

    What are Tags?

    Tags

    Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."