1. BACKSTAGE AVIS

  03:37

  from KEEN SCREEN / Added

  567 Plays / / 0 Comments

  Szkoła wizażu i stylizacji AWIS professional makeup & style http://www.wizazlux.pl/ KEEN SCREEN production music: some minor noise - melting http://www.someminornoise.com/ http://someminornoise.bandcamp.com/ https://soundcloud.com/someminornoise

  + More details
  • Nonszalancja warkocza

   01:46

   from step4hair / Added

   14 Plays / / 0 Comments

   Nonszalancja warkocza Sielska atmosfera udzieliła się naszym edukatorom. Przedstawiamy Wam ostatnią z trzech stylizacji z warkoczem w roli głównej. Trochę cyganeria, trochę folklor – niedbale zapleciony warkocz lekceważy dopracowane fryzury. Pojedyncze kosmyki wymykają się splotowi i nonszalancko opadają na ramię. Towarzystwo dodatków mile widziane. Kategoria: Stylizacja Technika: Trzy stylizacje z wykorzystaniem warkocza. Część 3 Edukator: Joanna Dziedzic Modelka: Ewelina Makowska

   + More details
   • Zaplatane - zaplątane

    01:46

    from step4hair / Added

    7 Plays / / 0 Comments

    Stylizacje z wykorzystaniem warkocza nie schodzą z tegorocznych wybiegów. Cudawianków ciąg dalszy! Ultrakobiece i swobodne sploty z pokazu Nicole Miller to reinterpretacja klasycznego, słowiańskiego wianka. Zainspirowani twórczością projektantki odtworzyliśmy tę fryzurę, łącząc z pop-artową stylizacją. Nieźle zaplątane! Kategoria: Stylizacja Technika: Trzy stylizacje z wykorzystaniem warkocza. Część 2 Edukator: Joanna Dziedzic

    + More details
    • Cudawianki

     01:46

     from step4hair / Added

     3 Plays / / 0 Comments

     To będzie mocno zaplątany sezon, ponieważ hair trendy zostały zdominowane przez warkocze i plecionki. Swobodnie upięte lub mocno splecione w wianek. Warkocze są na topie! Akademia Berendowicz & Kublin postanowiła iść tym tropem i stworzyła trzy różne stylizacje. Tworzymy cudawianki!

     + More details
     • Wersja klubowa

      01:14

      from step4hair / Added

      10 Plays / / 0 Comments

      Stajemy na wysokości zadania i prezentujemy ostatnią stylizację Dawida Ślusarczyka. Wersję casual puszystego uniesienia wzbogacamy o klimat glam rocka i tworzymy kobiecego irokeza. Jak? Karbowane włosy wyciągamy na szczotce ku górze, tapirując i upinając z tyłu głowy, natomiast boki wygładzamy. W sam raz na klubowe brzmienia!

      + More details
      • Tajemnice planu filmowego

       01:10

       from Elżbieta Lepianka / Added

       62 Plays / / 0 Comments

       + More details
       • Lift up!

        01:14

        from step4hair / Added

        12 Plays / / 0 Comments

        Jedna fryzura i trzy stylizacje – nadchodzącą wiosnę zwiastujemy wysokimi uniesieniami. Stylizacje z wybiegów teraz także na naszej platformie! Wysoko uniesione i karbowane pasma ukształtowane w zmysłowy puch to pierwsza z trzech fryzur zaproponowanych przez Akademię Berendowicz&Kublin. Dla nas to high fashion!

        + More details
        • Kok na TOP(ie)

         01:34

         from step4hair / Added

         4 Plays / / 0 Comments

         Naszą trzecią stylizacją osiągamy szczyt, czyli kok na TOP(ie)! Czas karnawału rządzi się swoimi prawami. Na plan dalszy schodzą naturalne fryzury, a w świetle jupiterów królują dopracowane stylizacje. Jeżeli decydujesz się na szykowną sukienkę, zmaksymalizuj efekt wysokim kokiem.

         + More details
         • Mierz wysoko

          01:34

          from step4hair / Added

          9 Plays / / 0 Comments

          Wysokość i objętość to miary, którymi kierujemy się w tegorocznych stylizacjach karnawałowych. Osiągamy kompromis w konstrukcyjnej formie i rozpuszczamy włosy. Pełne objętości to nawiązanie do lat 60-tych, kiedy królowały wysokie, tapirowane fryzury. W tej stylizacji Joanna Dziedzic proponuje wyważenie proporcji: mocne uniesienie długiej grzywki i wygładzenie włosów na końcach.

          + More details
          • Jej wysokość (i) splot

           01:34

           from step4hair / Added

           2 Plays / / 0 Comments

           Okres karnawałowy rozpoczynamy wysokimi upięciami i splotami. To czas kiedy naturalne fryzury ustępują miejsca dopracowanym stylizacjom. A na wysokich pozycjach plasują się koki, upięcia i irokezy. Stylizacje czerpią z sezonowych trendów, tworząc konstrukcje ze splotów i warkoczy lub zaczesując wysoko grzywki. Jeżeli decydujesz się na szykowną sukienkę, zmaksymalizuj efekt wysokim kokiem, natomiast rockową stylizację przełam irokezem w wersji glamour z wygładzonymi włosami. Przedstawiamy Wam pierwszą z trzech stylizacji ze splotem w roli głównej. Zobacz jak to nosić!

           + More details

           What are Tags?

           Tags

           Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."