1. Exodus ToZ

  04:27

  from VERS Communiceert / Added

  Om 2015 te beginnen gingen de jongeren van de Fonteinkerk (ToZ) naar Exodus, op 3 januari 2015 Pathé, Amersfoort. Exodus: Gods and Kings is het verfilmd bijbelverhaal over Mozes en Ramses, over de uittocht en een nieuw begin. Productie Joeri Hackmann en Jelle Koolstra

  + More details
  • Dünyanın oluşumu

   02:30

   from Özgür Sarıgül / Added

   16 Plays / / 0 Comments

   Bu güzel animasyonda dünyanın ve hayatın oluşumu anlatılıyor. Her şey bir toz bulutu ile başladı. Dünyanın nasıl yaşama uygun hale geldiğini ve suyu önemini görebilirsiniz.

   + More details
   • Guard Nano

    02:12

    from Moni / Added

    16 Plays / / 0 Comments

    Geleceğin teknolojisi olarak kabul edilen ve kullanım alanı her gün artan nano teknoloji, yapılan klinik çalışmaları sonrasında sanayi sektörünün hizmetinden çıkarak günlük hayatta daha fazla yer edinmeye başladı. Bu teknoloji tamamı ile yerli sermaye kullanılarak cep telefonu, Tablet ve fotoğraf makineleri için guardnano adı altında tüketicinin kullanımına sunuldu.

    + More details
    • Painel por TOZ

     02:45

     from Graff Films / Added

     300 Plays / / 0 Comments

     Graffiteiro e artista plástico, Toz é uma dos mais promissores talentos da arte contemporânea carioca. Veja o que ocorreu em mais um de seus paineis espalhados pelo Rio de Janeiro/RJ. Por Adriana Barra.

     + More details
     • TOZ Dance Video 01-태양-눈코입

      01:45

      from MEDIA PLANT / Added

      243 Plays / / 0 Comments

      Choreography by Won K Dancer_ 태현,창민,승현,서영 Cinematographer, editor by Ahn Jae yeon Music by TAEYANG - 눈,코,입 (EYES, NOSE, LIPS) [GH4+12-35mm] / GCAM / FCPX

      + More details
      • Toz - Dust / Kısa Film - Short Film

       04:51

       from Fatih Yılmaz / Added

       325 Plays / / 2 Comments

       Yusuf geçimini kaçak ve yasak yollardan kazanmaktadır . Yine bir gün dedektörünü alıp define avına çıkar ama gezindiği bu arazilerde eskiden büyük ve kanlı bir savaş olmuştur. Bulduğu malzemelere doymaksızın hep daha büyüğünü ve fazlasını arzular. Ama arzularını sadece şansı doyuracaktır. Yusuf gets his life on illegal ways. One day, he takes his detector, and starts to look for treasure hunting. There is a thing that he don't know is the field that he detecting for was a bloody war area for many years ago. He finds some metarials under the soil and he keeps hoping to find more. But his chance can only satisfy his desires. • Yıldız Film Festivali ( Finalist ) • AB Delegasyonu İnsan Hakları Kısa Film Yarışması ( Finalist )

       + More details
       • Hikayemiz

        01:37

        from Özgür Sarıgül / Added

        4 Plays / / 0 Comments

        Bu güzel animasyon insan oluşumunu en baştan anlatıyor. Her şey bir toz bulutu ile başladı. Güneşin ve dünyanın oluşumu, hayatın oluşumu, evrimin aşamaları çok güzel anlatılmış bu videoda.

        + More details
        • YARI OTOMATİK MASAÜSTÜ TOZ DOLUM MAKİNASI

         02:25

         from HAT MAKİNA SANAYİ TİCARET / Added

         69 Plays / / 0 Comments

         İMALATÇI: HAT MAKİNA SANAYİ TİCARET TURAN YILDIZ. ADRES: Kayışdağı Mh. Uslu Cd. Mesire Sk. No: 23, Ataşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE. TEL: +90 216 661 27 00. FAX: +90 216 661 26 99. WEB: www.hatmakine.com e-mail: info@hatmakine.com

         + More details
         • PUBRA ELEME MAKİNASI

          00:52

          from Tet Makina / Added

          85 Plays / / 0 Comments

          TOZ PUDRA ELEME MAKİNASI

          + More details
          • Emre Kaya - Toz (Subtitulos en Castellano)

           04:46

           from DenizDag8 / Added

           113 Plays / / 0 Comments

           Cantante: Emre Kaya Canción: Toz FB: https://www.facebook.com/TurkishMusicMusicaTurca?ref=hl

           + More details

           What are Tags?

           Tags

           Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."