1. Svět Plodů - Nakupuj jako pán!

  00:40

  from Marcel Janík / Added

  Nakup kvalitní doplňky stravy za velkoobchodní ceny bez živnosťáku. Stačí nakoupit minimálně jeden kilogram od druhu a máš to v kapse.:) Nakupuj jako pán!

  + More details
  • Restaurace u Tlustých - Vaření specialit

   04:30

   from Martin Dvorak / Added

   85 Plays / / 0 Comments

   Vaření specialit v restauraci u Tlustých v Lednici. Natáčeno na Nikon D800 v 1080p/30fps s objektivem Nikkor 24-70mm. Dobrou chuť!

   + More details
   • Day without Liberty - vaření

    03:52

    from Daniel Lysek / Added

    13 Plays / / 0 Comments

    Cvičení - natáčení přípravy oběda. www.daywithoutliberty.blogspot.cz

    + More details
    • Kurz vaření v restauraci SCHOOL

     02:36

     from Flam Videos / Added

     1,022 Plays / / 0 Comments

     + More details
     • KitchenAid univerzálního robota Artisan představuje AP Servis

      01:30

      from AP servis / Added

      62 Plays / / 0 Comments

      Kuchyňský robot Artisan s výklopnou hlavou je sofistikovaný pomocník do domácnosti, který zvládne skutečně velké množství činností. S výměnnými nástavci KitchenAid Stand Mixer snadno ušlehá perfektně tuhý sníh, uhněte těsto, nebo najemno nastrouhá mrkev. Perfektní výkon zajišťuje 300W motor, který vás překvapí svou nízkou hlučností a dlouhou životností. Stand Mixer využívá speciálního, tzv. planetárního systému mixování, kdy se rotačně otáčí nejen samotný hák, nebo metla, ale také celá hlavice robotu. Tím je zajištěno rychlé a rovnoměrné promísení všech surovin. Kuchyňský robot KitchenAid Artisan oceníte jak pro jeho skvělé výkony, tak pro nadčasový design. Jistě se stane doslova okrasou vaší kuchyně. Vybírat si můžete z pestré škály barev. Zaoblené linie navíc usnadňují obsluhu a především umývání přístroje. Všechny vyjímatelné části lze ale samozřejmě mýt i v myčce. Skvělý výkon, nadčasové provedení a mnoho barevných variant dělají z tohoto unikátního robotu i krásný doplněk do vaší kuchyně. Více informací o tomto unikátním kuchyňském robotu najdete na stránkách prodejce http://www.spotrebice-whirlpool.cz/vyhledavani/?strSearch=artisan. Společnost AP Servis vám nabízí poradenství, servis a prodej výrobků značek KitchenAid, Whirlpool, WPro a Bauknecht. Na trhu působí již od roku 1991. Více informací najdete přímo na stránkách e-shopu http://www.spotrebice-whirlpool.cz

      + More details
      • Bauknecht mikrovlnná trouba s funkcí Crisp - AP Servis

       02:13

       from AP servis / Added

       7 Plays / / 0 Comments

       Patentovaná funkce Crisp upeče křupavé pokrmy z obou stran, a to díky speciálnímu zapékacímu talíři, který je dodáván spolu se spotřebičem. Hluboko zmraženou pizzu připravíte za pouhých 6 minut. Unikátní patentovaný systém rozvádění 3D mikrovln zabezpečí rovnoměrné propečení pokrmů a to i zespodu. Nedochází k připékání potravin! Vynikající rychlý gril i smažení bez oleje. To, co byste s běžnou trobou připravovali 25 minut, zvládne mikrovlnka s funkcí Crisp za 9 minut. Ušetříte tak nejen čas, ale i energie! Více informací o mikrovlnných troubách Bauknecht s funkcí Crisp najdete na http://www.spotrebice-whirlpool.cz. Nabídku troub s touto technologií získáte na http://www.spotrebice-whirlpool.cz/vyhledavani/?strSearch=bauknecht+crisp. Společnost AP Servis vám nabízí poradenství, servis a prodej výrobků značek Whirlpool, WPro, Bauknecht a KitchenAid. Na trhu působí již od roku 1991. Více informací najdete přímo na stránkách http://www.spotrebice-whirlpool.cz

       + More details
       • Beruška

        01:50

        from Anima Roztoč / Added

        38 Plays / / 0 Comments

        Krátký animovaný film Lenky a Bereniky Blažejových, který společně natočily během "Roztočeného víkendu" (animační dílny pro rodiče a děti).

        + More details
        • Valentýnské menu v hotelu GreenYacht

         09:00

         from Pinarto - creative studio / Added

         231 Plays / / 0 Comments

         Šéfkuchař Jan Bušina Vám ukáže, jak připravit Valentýnské menu se zaručeným afrodiziakálním účinkem ;)

         + More details
         • Nshima

          03:11

          from Paxart Studio / Added

          778 Plays / / 1 Comment

          Preparation of the "nshima" porridge and traditional African dining in Chikungu / Zambia. Ingredients: water and corn flour. --CZ-- Kaše „nshima“ (čti šima) je tradiční jídlo prostých Zambijců. V chudých oblastech představuje hlavní denní příděl potravy, často bývá podávána s dušenou zeleninou, luštěninami, případně masem. Má konzistenci jako velmi tuhá krupičná kaše (drží tvar) a chutná neutrálně asi jako naše noky. Je stejně tak sytá. Na její přípravu potřebujeme pouze nejzákladnější suroviny – vodu a kukuřičnou mouku. Do hrnce s pevným úchopem nalijeme přibližně tolik vody, kolik chceme mít výsledné kaše. Nasypeme trochu kukuřičné mouky, až se vytvoří řídká mazlavá kaše. Tu přivedeme do varu a za občasného míchání povaříme asi 5 až 7 min (na ohni asi 15 min). Poté následuje proces zahušťování (viz video), kdy za ustavičného míchání postupně přidáváme mouku až do konzistence těsta. Tato fáze může trvat dalších 7 až 15 min. Nakonec se kaše nechá odstát asi 3 minuty, kdy ještě více ztuhne. Hotová nshima drží tvar a dá se porcovat například sběračkou. Rodilí Zambijci kaši jedí rukama tak, jak je zachyceno na videu – z kousku kaše uhnětou prsty „šišky“, které berou do úst s dušenou zeleninou (recept v předchozím video příspěvku: http://vimeo.com/34365829), případně je namáčejí do omáčky nebo jedí holé. Takto ručně zpracovaná kaše se lépe polyká. Použijete-li ke konzumaci příbor, ušetříte si poměrně pracné omývání rukou. Kaše nshima by v našem jídelníčku našla velmi dobré místo jako příloha, například místo knedlíků či brambor. Zambijci ji kombinují například i s rýží. Pro našince je její chuť zpočátku nezvyklá, ale časem si ji velmi oblíbíte. Její neutrální chuť zaručuje univerzální použití, především však dodá energii na celý den, aniž by vám po ní bylo těžko.

          + More details
          • Zambijský recept

           05:16

           from Paxart Studio / Added

           82 Plays / / 0 Comments

           Tradiční africká příprava jídla a stolování v centru pro katechisty v Chikungu / Zambie. Více o Papežských misijních dílech: http://www.misijnidila.cz

           + More details

           What are Tags?

           Tags

           Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."

           The more you know…

           Vimeo Video School

           Check out these lessons to learn how to make videos about vaření:

           Vimeo Video School has awesome lessons and video tutorials to help you get started making better videos.