1. 68 ELEMENT 4 leden

  10:31

  from 4Elements Added 211 0 0

  Pravidelný pořad o adrenalinových sportech vysílaný každou středu od 18:50 na Nova Sport. Vítejte u prvního Elementu roku 2012! Podíváme se na nejlepší akce minulého roku, které jsme v Elementu vysílali. Jako první bude na programu domácí závod světového poháru ve skateboardingu, Mystic sk8 cup. Pokračovat budeme v Kolíně nad Rýnem na akci Wake the line a zastavíme se také v pražských Průhonicích. Nejlepší akcí na poli freestyle MTB kol byl podle vás Bearclaw invitational v Kanadě. Speciál o Red bull XFighters jsme přivezli z Říma. A na konec nejlepší snowboardový film roku 2011- The art of flight.

  + More details
  • 87. ELEMENT 16 KVETEN

   10:31

   from 4Elements Added 43 0 0

   Pravidelný pořad o adrenalinových sportech vysílaný každou středu od 18:50 na Nova Sport. Odstartujeme pohledem na mladou a nadějnou wakeskaterku a mistryni světa - Zuzany Vráblovou. Pokračovat budeme BMXovým projektem Red Bull Ride and seek. Spustíme se z kopce s loňským Mistrem světa ve sjezdu Aaronem Gwinem. Naladíme vás na další díl Elementu s reportáží z Burton Špindl spring session. A nepřijdete ani o naši měsíční soutěž.

   + More details
   • Turncable Thannhausen - Germany

    06:33

    from wakemag Added 809 0 0

    Natohle se misíte podívat, tohle je zatím námi nejlépe hodnocený vlek na světě. Je to opravdu dokonalá záležitost. Kdy velké vleky, jeden 2.0 s noční jízdou, super restaurace a obchod. No prostě místo k sežrání. I překážky tu jsou asi zatím najzajímavější!!! Pojďte se podívat....Provede vás Michal Lazar a Elliot van den BOOM!!!

    + More details
    • Mannheim - Germany

     04:11

     from wakemag Added 62 1 0

     Jedna ze zastávek tour 2013 po evropských vlecích, najdete zde informace o tom jak to na vleku chodí a a kolik to stojí a jestli má smysl tam vyrazit. Nakonci videa najdete tak jako u každého hodnocení vleku a areálu.

     + More details
     • Ausburg - Germany

      04:03

      from wakemag Added 217 1 0

      Krásná lokace pro uvolnění mysli. I když je to jen kus cesty od mnichova, tak budete mít pocit, že jste v uplně jiné zemi. Je to tady prostě jiné. Už jen třeba molo které je uprostřed vleku a na po obvodu. Nebo vaše jméno, které je vidět na displeji když startujete.

      + More details
      • Aschheim - Germany

       03:00

       from wakemag Added 219 0 0

       Pokud pojede kolem Mnichova, tak toto je vlek přímo na cestě. Je vzdálen jen asi 30 minut od centra a to v podstatě mnichovský vlek. A tím je dána i atmosféra, která vám připomene dovolenou skopčáků někde u moře. Je to vlek krerý patří k testovacím pro výrovce vleků Rixen. Jako zastávka je to velmi dobrý nápad a doporučujeme....

       + More details
       • 1. díl MČR ve Wakeboardingu a Wakeskatingu na Hlučíně 2014

        02:47

        from wakemag Added 739 1 0

        První kolo Mistrovství České Republiky ve vlekovém Wakeboardingu a Wakeskatingu 2014 na Hlučíně. Krátká připomínka nového formátu závodu. Akce vznikla za přispění všech partnerů: WakeShop.cz, LiquidForce, Monster Energy, GoPro, Jagermeister, Vodního Lyžařského vleku Hlučín, CWPS - Cable Wake Park Stráž pod Ralskem, Ski Wake Park Těrlice, Wake Park Chomutov, Wakemag.cz, Jobe, Freeride.cz Největší poděkování patří celému týmu a hlavně klukům jménem Jakub Poncer a David Dadouch Šourek... díky kluci.....

        + More details
        • PARK OPENING Straz Pod RAlskem

         01:56

         from wakemag Added 1,011 1 0

         Video záznam z akce ve Strazi Pod Ralskem, která otevrela teplou letni sezonu. Mohli jste zde potkat ty nejlepsi ceske parkove jezdce a take par kluku z ciziny jako je treba Fabian Ortler, ktery cely event vyhral.

         + More details
         • Ptáme se vás - Crash

          01:40

          from wakemag Added 90 0 0

          Na Akci Zlom sezony jsme vám vyvoleným dali pár otázek. Tady máte první sestřih na téma ty a tvůj nějvětší crash.

          + More details
          • WAKEMAG.cz RIDE or DIE!

           01:32

           from wakemag Added 138 1 0

           Proč na vleku všichni jezdí jen na wakeboardu a lyžích?!? Wakemag ti přináší PRVNÍ video ze série RIDE or DIE, ve kterém ti ukáže že se dá na vleku jet i na skateboardové desce! Šílené, zábavné a divoké! RIDER: LUCKY BOY Již brzy čekej další díl :) Tvůj wakemag.cz

           + More details

           What are Tags?

           Tags

           Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."