UP Studio

Joined
Košice

User Stats

Profile Images

User Bio

UP Studio je čerstvá, dynamická mladá spoločnosť venujúca sa tvorbe fotografií a videí. Vzniká v roku 2012 s hlavným sídlom v Košiciach, no vďaka koreňom jej zakladateľov dokáže pôsobiť na celom Slovensku. Do práce vkladajú okrem svojich dlhoročných skúseností (10 rokov fotografovania, 7 rokov tvorby v oblasti videa) aj prvky kreativity, originality a najmä kúsky seba samých, takže všetko vzniká v pozitívnom duchu a so srdcom. Pri spracovaní nasnímaných materiálov sú rýchli, ochotní zapracovať aj neobvyklé požiadavky zákazníkov.

Cieľom UP Studia je kompletne zastrešiť vaše požiadavky na fotografie a videá akéhokoľvek poslania – či to budú súkromné fotografie, profesionálne modelingové fotografie a videá alebo napríklad aj produktové fotografie a videá predstavujúce verejnosti váš produkt/podnik/spoločnosť.

Veľkou výhodou UP Studia je úzka spolupráca s firmou Ginka s.r.o. a nakoľko UP Studio sídli priamo v priestoroch Ginky, je možné pri fotení či pri výrobe videí použiť a zakomponovať rôzne rekvizity (aranžmány, ... ).

External Links

Following

  1. said_energizer
  2. Alexander Tikhomirov
  3. PrimeTime
  4. PrimeTime ::commercial::