filanca prodüksiyon

Joined
Adalar, İstanbul

User Stats

Profile Images

User Bio

Filanca Prodüksiyon 2011 yılının başında yaratıcı ve farklı işler yapma heyecanıyla dolu genç bir ekip tarafından kuruldu. Şirketin kuruluş enerjisinin altında yatan en güçlü motivasyon “kendini ifade etme” dürtüsü ve görsel işler üreten mecranın aynılık duvarlarını parçalayarak nefes alan işler üretme isteğiydi.

Filanca Prodüksyon kurulumunun hemen akabinde TRT Türk televizyonu için denizci Osman Atasoy’un yelkenlisyle yaptığı seyahati konu alan Uzaklar adlı belgeseli 46 bölüm süreyle hazırladı. Blegesel özelde denizcilik dünyasından genelde ise tüm izleyici guruplarından beğeni topladı ve ilgiyle izlendi. Uzaklar yolculuğunun sona ermesinin hemen akabinde Filanca Prodüksiyon yoluna Kazan Dairesi adlı alternatif bir kültür sanat programı ile devam etti. Kazan Dairesi Türkiye standartlarını aşan kurgusu, düşünsel altyapısı ve estetik bütünlüğü ile dikkat çekti ve çok sevildi.

Televizyon belgesellerinin dışında Filanca Prodüksiyon, aynı estetik ve sanatsal duyarlılıkla ticari, endüstriyel, sektörel kurum ve kuruluşlar, odalar, sanat üreten oluşumlar ve bireyler için farklı ihtiyaçlar odağında geniş bir yelpazede prodüksiyon hizmetleri veriyor.

Filanca Prodüksiyon yolcuğuna heyecanla ve tükenmeyen yaratıcı enerjisi ile devam ediyor. İş birliği yaptığı tüm kurum ve kuruluşların her türlü ihtiyacına gore geliştirdiği çözüm önerileri ile her daim estetikten ve güzelden yana olan tavrını koruyacaktır.

Sevgiler,

Filanca Prodüksiyon

Following

  1. ali demirel
  2. Callum Strong