CountryWay TV

Joined
Česká republika

User Stats

Profile Images

User Bio

CountryWay TV brings attractions of life in the neighborhood. Travel out into the different cultural, social and sporting events.
CountryWay Aims to archive groups from different regions of the Czech Republic. On the web countryway.cz can also add your videos and photos. Categories Videos mates, your photos are reserved for your contributions.
Hello mates
Country Newsletter Hello and Country CountryWay open archive. Our camera recorded on his travels performance groups and songwriters. It is now gradually publish without modification. On our sites you can insert as information about upcoming events, as well as videos and photos. We are happy to publish it.
vimeo.com/user11071798/videos
youtube.com/user/countryahoj?
country-ahoj.cz
countryway.cz

Ahoj kamarádi a hudebníci
CountryWay TV přináší zajímavostí života v okolí. Zajíždíme na různé kulturní, společenské a sportovní akce. CountryWay se zaměřuje na archiv skupin z různých regionů České republiky.
Na web countryway.cz můžete také vkládat svá videa a fotky. Rubriky Videa kamarádu a Vaše foto jsou vyhrazeny pro vaše přípěvky.
Country Zpravodaj AHOJ a CountryWay otevírají Country archiv. Naše kamera zaznamenává na svých cestách vystoupení skupin a písničkářů. Nyní je postupně zveřejňujeme bez úprav. Na naších webech pak můžete vkládat jak informace o chystaných akcích, tak i videa a fotky. My je pak rádi zveřejníme.

Following

  1. todd mayo