Oxygen Outdoor

Joined
İstanbul

User Stats

Profile Images

User Bio

Oxygen Outdoor doğa ve macera sporları adına nitelikli görsel ve operasyonel çalışmalar üretmeyi hedeflemiş ilk ve tek profesyonel platformdur. Bu kapsamda doğa ve macera sporları alanında fotoğraf ve video çalışmaları, outdoor sporlar konulu bir e-dergi çalışması, doğa sporlarının Türkiye’de yaygınlaşması adına ekspedisyon ve projeler üretmektedir.

Ekip olarak Türkiye’de doğa sporları adına yapılan bir çok organizasyonda bulunuyor, gerçekleşen çalışmaları fotoğraf ve video kullanarak belgeliyoruz. Böylelikle Türkiye’nin doğa ve macera sporları alanında görsel veri tabanını oluşturuyoruz. Görsel verileri Türkiye’de bir ilk olan O2 e-Dergi ve kurumsal portfolyomuzda sergiliyoruz.

Oxygen Outdoor konularında uzman doğa ve macera sporcularından oluşan 7 kişilik bir ekipten oluşmaktadır. Ekip her türlü doğa şartlarında ve zorlu koşullarda görsel çalışmalar üretebilecek kapasite ve deneyime sahiptir.

Oxygen Outdoor, aktif doğa sporcuları, günümüzde trend olan doğa ve macera aktivitelerine ilgi duyan kamuoyu ve bu sporların geleceği olabilecek gençlerden oluşan hedef kitlesi tarafından ilgi ile izlenmektedir. Oxygen Outdoor ekibi yayınladıkları O2 e-Dergi, düzenledikleri söyleşiler, binlerce takipçinin üye olduğu veri tabanı, görsel içerikler barındıran web sitesi, ürettikleri ekspedisyon ve projeler, yaptıkları fotoğraf gösterimleri, profesyonel ortamlardaki fotoğraf ve video hizmetleri ile kitlesine ulaşmaktadır.

Ekibimiz ;
Hasan KASAPOĞLU
Samet KESEN
Onur ZORLUER
Nurcan TARHAN
Fatih Mahmut BULUT
Hakan ÇALIŞKAN
Mehmet HOŞÇAKAL

External Links