Bilgi Genc Sosyal Girisimci Ödu

Joined
İSTANBUL

User Stats

Profile Images

User Bio

BİLGİ Genç Sosyal Girişimci Ödülleri, kendine ve topluma fayda sağlamış bir projesi olan genç girişimcileri destekliyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi tarafından yürütülen BİLGİ Genç Sosyal Girişimci Ödülleri projesi, International Youth Foundation (Uluslararası Gençlik Vakfı), Sylvan/Laureate Foundation (Sylvan Laureate Vakfı) işbirliği ile hayata geçiriliyor.

Düşünceden uygulamaya dönüşmüş bir projeye sahip, sosyal farkındalığı yüksek 18-29 yaş arasındaki tüm gençler Türkiye çapında yürütülen BİLGİ Genç Sosyal Girişimci Ödülleri’ne başvuruda bulunabiliyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi, kurulduğu 1996 yılından bu yana, gerek akademik atmosferi ve kadrosuyla gerekse üniversite eğitimine kazandırdığı yenilikçi bakış açısıyla tanınıyor. Türkiye’de üniversite yaşamına yeni bir soluk getiren BİLGİ, öğrencilerine sağladığı nitelikli eğitimi kendi bünyesinde her geçen gün geliştirirken özellikle eğitimde fırsat eşitliği yaratmaya ve kampüslerinin bulunduğu yakın çevrelere fayda sağlamaya yönelik sosyal sorumluluk projeleri de gerçekleştiriyor.

FİKİR ARANMIYOR !

Yapılan başvuruların değerlendirilebilmesi için projenin hayata geçirilmiş olması, halihazırda sosyal fayda sağlamış olması gerekiyor.