Grupa teatralna Synergia

Joined
Warsaw

User Stats

Profile Images

User Bio

Zanim staliśmy się grupą teatralną, byliśmy tylko (i aż) grupą przyjaciół. Poznawaliśmy się w Ognisku Teatralnym „U Machulskich”, gdzie połączyła nas wspólna pasja. Pracujemy i tworzymy razem już od kilku lat. Początkowo działaliśmy wyłącznie na terenie Ogniska, czasem jedynie prezentując się na festiwalach teatralnych warszawskich liceów.
W grupie teatralnej „Synergia” działamy od ponad roku. W naszym repertuarze znajdują się, jak dotąd, dwa spektakle:

- „Zbrodnie i zbrodnie” na podstawie dramatu Augusta Strindberga, nad tym spektaklem pracujemy już ponad dwa lata. Pokazaliśmy ”Zbrodnie” już kilkanaście razy- w wielu różnych warszawskich przestrzeniach, na scenie MDK im. Bursy w Krakowie, w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu w Scenie „i” oraz na międzynarodowym festiwalu teatralnym we francuskim Besançon.

- „Maskarada” na podstawie dramatu Michaiła Lermontowa, ten spektakl miał swoją premierę w czerwcu 2012 roku i zagraliśmy go dotąd dwa razy, w Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej.

Naszym celem jest dotarcie z naszą wizją świata i teatru do jak najszerszej publiczności.

Zapraszamy do oglądania materiałów audiowizualnych związanych z naszą działalnością oraz do odwiedzania naszej strony facebook.com/grupa.synergia gdzie znajdziecie więcej informacji o naszej grupie i aktualnych planach! :) Do zobaczenia na naszych spektaklach!

External Links