Jaroslav Homolka Plus

Joined

User Stats

Profile Images

User Bio

Dvacet let se intenzivně věnuje programům rozvoje osobnosti. Je zakladatelem gro s.r.o. vzdělávací agentury, která letos slaví 20 let své činnosti. V tomto období absolvovalo jeho programy více jak 18 000 lidí, pracoval na osobním rozvoji více jak 200 předních českých manažerů.

Je autorem speciálního programu rozvoje osobnosti Personal Sparring-Partner ©. Jeho specializací je rozvoj osobnosti, leadership, osobní koučing, strategické myšlení, týmová spolupráce a vyjednávání. Pracoval na mnoha klíčových projektech změn kultury, změn vlastnické struktury velkých a středních firem. Čtyři roky pracoval jako člen dozorčí rady Stavební spořitelny Wüstenrot a.s.

Dále spolupracuje s Masarykovým ústavem vyšších studií ČVÚT a Sheffield Hallam University v programech MBA jako externí letor se zaměřením na týmovou spolupráci, osobní efektivitu a strategické myšlení. Dále je externím lektorem týmu akademické obce Masarykovy university.

Třicet se let se aktivně věnuje rozvoji sportovců, vedení sportovních klubů. Založil a provozuje sportovní klub bojových umění SKS Aréna Kladno. Jeho svěřenci získali 3x Titul Mistra světa, 2x Titul vícemistr světa, 2x Titul mistr Evropy, 6x vícemistr Evropy, 3x druhý vícemistr Evropy, 14x Titul mistr ČR, 14x vícemistr ČR a 4x druhý vícemistr ČR.

External Links

Following

  1. David Kirs
  2. Petr Mára