Valentino Hesse

Joined
czech

User Stats

Profile Images

User Bio

valentinohesse.com

Valentino Hesse
(nar. 14.2.1985)
“prý někdy naháním strach“

Valentino Hesse, jeden z českých Vj´s, se narodil 14. února roku 1985 v Hustopečích. Již od mládí je fascinován filmem a je častým návštěvníkem kin.
V patnácti letech shlédne film Hackers, který ho velice ovlivní. Je jím uchvácen a rozhodne se zkusit něco podobného. Svou prvotinu promítne v klubu, kde si přivydělává jako fotograf. Video nesklidilo velký úspěch, ale Valentina to neodradí. Rozhodne se na sobě pracovat.

V sedmnácti letech se seznamuje s performerem, Vj Zden, který ho velmi inspiruje. Začíná studovat jeho dílo a probouzí se v něm zájem o specifický software na tvorbu videoprojekcí. Zkouší natáčet, stříhat a tvořit krátká dílka, která jsou odrazem jeho aktuálních nálad a emocí (např.: Wrong life, Wrong dream apod.).

Svou kariéru jako Vj startuje v osmnácti letech. Spolupracuje a podílí se na takových projektech jako je Opean Air party Břeclav, Summer Night Party Velké Pavlovice, Rio de riviera Brno, Warm UP Apokalypsa – Dj Jerry, vystupuje v Klubu Paladium, v Dance hall Olymp.

External Links

Following

 1. Brainstorm Digital
 2. Tomas Adamec
 3. kraken
 4. beeple
 5. Philip Bloom
 6. Maria
 7. NonSap Visuals
 8. Martin Klekner
 9. SETY.cz
 10. BomBaKlaK
 11. pusher...
 12. The Fibro Twins
 13. Tobias Stretch
 14. Mike Kobal
 15. CAPY
 16. torbjon
 17. SAGE ORIGINALS
 18. Brönnimann

+ See all 65